Koncert Letni 2019

2 czerwca 2019 roku o godz. 17.00 w Teatrze Polskim-Scena na Łasztowni odbędzie się Koncert Letni uczniów Studia Taneczno-Musicalowego Fundacji Balet, który będzie wyjątkowym zwieńczeniem roku szkolnego 2018/2019. W tym roku Fundacja Balet przygotowała Koncert tańców ludowych niemal z całego świata. Zaprezentują się uczniowie w wieku 3-16 lat oraz grupa dorosłych w choreografiach przygotowanych przez pedagogów Studia. Zapraszamy zarówno dzieci i dorosłych, bowiem tego wieczoru wyruszą Państwo w podróż po różnych zakątkach świata, poznając tamtejsze tańce ludowe, tradycyjną muzykę i stroje. Nie zabraknie również polskich tańców narodowych - zaprezentujemy między innymi mazura z opery Halka Stanisława Moniuszki.

Bilety do nabycia w biurze Fundacji Balet KONTAKT

Ceny biletów: sektor A środkowy – 30 zł, sektory boczne BP, BL – 20 zł