Koncert Letni 2019

2 czerwca 2019 roku o godz. 17.00 w Teatrze Polskim-Scena na Łasztowni odbył się Koncert Letni uczniów Studia Taneczno-Musicalowego Fundacji Balet, który był wyjątkowym zwieńczeniem roku szkolnego 2018/2019. W tym roku Fundacja Balet przygotowała Koncert tańców ludowych niemal z całego świata. Zaprezentowali się uczniowie w wieku 3-16 lat oraz grupa dorosłych w choreografiach przygotowanych przez pedagogów Studia. Licznie zgromadzona publiczność wyruszyła w podróż po różnych zakątkach świata, poznając tamtejsze tańce ludowe, tradycyjną muzykę i stroje. Nie zabrakło również polskich tańców narodowych - zaprezentowano między innymi: poloneza, krakowiaka, kujawiaka i mazura z opery Halka Stanisława Moniuszki.

Dziękujemy małym i większym artystom oraz wszystkim zaangażowanym w realizację tego przedstawienia.

Koncert Letni 2019